Ev Temizliği

White Home Beylikdüzü Temizlik Hizmetinden Faydalanın !

W

hite home beylikdüzü temizlik şirketleri olarak ; ev ortamınıza verdiğimiz hizmetlerin tümünde olduğu gibi müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Ev temizliği hizmeti, konut ve meskenlerin konumuna göre; eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği / daire temizliği, tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire / ev temizliği olmak üzere birkaç çeşittir.

Siz müşterilerimizin en çok bizlerden talep ettiğiniz, eşyalı daire temizliklerinde, evinizin büyüklüğüne göre doğru sayıda personel sayısını tespit ediyoruz. Temizlik malzemelerinin temini opsiyoneldir.

Malzemesiz veya malzemeli olarak hizmet vermekteyiz. Çalışan personelimizin sosyal güvencesi firmamız güvencesi altındadır.

Rutin ev temizlik hizmeti ; genel temizlik, cam ve pimapen temizliği, kapı ve iç aksağım temizliği, tezgah mutfak temizliği, banyo fayans temizliği, duşakabin lavabo wc temizliği, detaylı temizlik ve benzeri temizlik hizmeti türleri gibidir.

Ev Temizliği
shadow

Müşteri Hizmetleri

Uzman ekibimizin farknı sizde yaşayın ! | white home beylikdüzü temizlik şirketleri hakkında detaylı bilgi alabilir veya destek alabilirsiniz. Haftanın 7 günü, müşteri temsilcilerimiz sizler için hep burada olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

shadow
Hemen Randevu Al