Okul ve Dersane Temizliği

White Home Beylikdüzü Temizlik Hizmetinden Faydalanın !

O

kul temizliği, dershane temizliği ve kolej temizlik hizmeti veren bir kurumsal temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

Çocuklarımızın eğitim gördüğü kurumlarda temizlik ihmal edilmeyecek bir temiz hava sahası sağlamalıyız. Eğitim kurumlarının temizliği yapan temizlik firmaları arasında white home beylikdüzü temizlik şirketleri olarak sizlere her zaman en iyi hizmet vermeye hazırız.

Temizliği yaparken kurumunuzda dip, köşe, camlar, çerçeveler, teraslar, banyo, wc, mutfak, kapılar, yerler, masalar, dolaplar, bilgisayarlar, klimalar, halılarınız, koltuklarınız, duvarlarınız, ders görülen sınıflar, sıralar, oturaklar, müdür odası, öğretmenler odası gerekli bölümlerin temizlenmesi gereken tüm alanları en ince ayrıntısına kadar temizlik hizmeti sunuyoruz.

Full–time ( tam zamanlı Bordrolu ) ve part-time ( yarım zamanlı belli saat aralıklarında ) blok ve ortak kullanım alanları genel ve detaylı rutin okul temizliği ‘ni istenilen sürede yapmaktayız.

Okul Dersane Temizliği
shadow

Müşteri Hizmetleri

Uzman ekibimizin farknı sizde yaşayın ! | white home beylikdüzü temizlik şirketleri hakkında detaylı bilgi alabilir veya destek alabilirsiniz. Haftanın 7 günü, müşteri temsilcilerimiz sizler için hep burada olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

shadow
Call Now ButtonHemen Randevu Al