Otel Temizliği

White Home Beylikdüzü Temizlik Hizmetinden Faydalanın !

5

Yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 3 yıldızlı oteller, 2 yıldızlı oteller ve pansiyon v.b işletmelerin temizlik ihtiyaçlarını optimum sürede karşılamak için uzman ekibimiz ile hizmetini sunmaktayız.

Full–time ( tam zamanlı Bordrolu ) ve part-time ( yarım zamanlı belli saat aralıklarında ) blok ve ortak kullanım alanları genel ve detaylı rutin otel temizliği ‘ni istenilen sürede yapmaktayız.

Buna benzer ; bodrum, kazan dairesi, depo, koridor ve merdiven boşlukları ortak kullanım alanları ( kamelya, cafe, restoran bisiklet ve yürüyüş yolu, çocuk park ve bahçeleri, oto park vb.) temizlik hizmetleri, kemirgen ve sürüngen haşere ilaçlama hizmetleri, market servis hizmetleri, açık ve kapalı alan bitki bakım hizmetleri gibi White home beylikdüzü temizlik şirketleri bünyesinde mevcut deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

Otel Temizliği
shadow

Müşteri Hizmetleri

Uzman ekibimizin farknı sizde yaşayın ! | white home beylikdüzü temizlik şirketleri hakkında detaylı bilgi alabilir veya destek alabilirsiniz. Haftanın 7 günü, müşteri temsilcilerimiz sizler için hep burada olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

shadow
Call Now ButtonHemen Randevu Al