Site Lojman Temizliği

White Home Beylikdüzü Temizlik Hizmetinden Faydalanın !

M

etropol yaşamın en önemli parçası olan toplu ikamet alanları ( Site lojman, Blok, Plaza, Apartman, vb. ) özellikle ortak kullanım alanları yeterince hijyenik tutulamaz ve düzenli temizlenmez ise başta solunum ve temas yolu ile olmak üzere bir çok bulaşıcı hastalığa davetiye çıkarır.

White home beylikdüzü temizlik şirketleri olarak bu tür toplu ikamet alanlarında Full-time, ( bordrolu sürekli temizlik hizmetleri personeli ) Partt-time ( günün belli saatleri, haftanın belli günleri ) ve detaylı Genel temizlik hizmetleri ( haftada, on beş günde veya ayda bir seferlik ) olmak üzere hizmet talep edilen alanın gereksinimleri doğrultusunda projelendirilerek temizlik hizmeti sunulmaktadır.

Profesyonel White home beylikdüzü ev temizlik hizmetleri bünyesinde mevcut deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

Site Lojman Temizliği
shadow

Müşteri Hizmetleri

Uzman ekibimizin farknı sizde yaşayın ! | white home beylikdüzü temizlik şirketleri hakkında detaylı bilgi alabilir veya destek alabilirsiniz. Haftanın 7 günü, müşteri temsilcilerimiz sizler için hep burada olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

shadow
Call Now ButtonHemen Randevu Al