Beylikdüzü Boş Ev Temizliği
Beylikdüzü Boş Ev Temizliği

Beylikdüzü boş ev temizliği birçokları için başlarda kolay gibi görünse de aslında oldukça yorucu ve detaylı olabilmektedir. Genellikle inşaat sonrasında oturmadan önce ev temizliği yaptırmak isteyen ev sahipleri için boş ev temizliği inşaatın kirleri ve pislikleri yüzünden oldukça güç olabilir.

Boş ev temizliği hizmeti alırken iki ayrı temizlik hususu söz konusu olur. Temizlenecek olan boş ev inşaat sonrası bir ev ise farklı bir tarife taşınma sonrası benzeri nedenler ile boş olan bir ev ise farklı bir tarife kullanılır.

İnşaat sonrasında temizlenmesi gereken evlerin temizliği oldukça zor ve yorucu olabilmektedir. Temizlik için harcanması gereken süre ve verilmesi gereken emek de bu oranda artış gösterir. Ancak temizlenmesi gereken boş ev uzun süre kullanılmamış bir evse bu durumda boş ev temizliği için gerçekleştirilen işlemler daha farklı olacaktır.

Beylikdüzü Boş Ev Temizliği Hakkında

Boş ev temizliğinde uygulanması gereken temizlik adımları dışarıdan içeriye doğru temizlik adımlarıdır. Boş evin en dış kısımları olan balkonlardan başlanarak ev temizlenmeye başlanır. Balkonların yıkanması ve hijyenik hale getirilmesi sonrasında evin mutfağı temizlenir. Aşağıda yer alan adımlar boş ev temizliğinde dikkate alınan temizlik adımlarıdır;

  • Temizliğe evin en dış kısımları olan balkonlardan başlanır. Balkonlar temizlenerek kurulanır ve hijyenik hale getirilir.
  • Ev içinde alanın üst kısımlarında bulunan eşyaların tozu alınarak yukarıda bulunan tozların aşağı indirilmesi sağlanır.
  • Tuvalet ve banyo temizliği yapılır.
  • Yaşam alanının odaları ve mutfağı yukarıdan aşağıya olacak şekilde temizlenir. Temizlik sırasında süpürme, toz alma ve silme işlemleri gerçekleştirilir.
  • Silme işlemleri içerisinde dolap kapaklarının ve evde bulunan eşyaların silinmesi işlemleri de gerçekleştirilir.
  • Silme işlemi de tamamlandıktan sonra ev temizliği sonlandırılır.

Boş Ev Temizliği Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Boş ev temizliği ücretleri evin genel durumuna ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Evin büyüklüğü temizliği için önemli bir husustur. Yaşam alanlarının büyüklüklerine göre boş evlerin temizliği için talep edilen ücret de değişebilmektedir.

Boş evlerin genel durumu da temizlik üzerinde etkili olan bir faktördür. İnşaat sonrası temizlik yapılacaksa talep edilen ücret normal temizlik ücretinden daha fazla olacaktır. İnşaat sonrasında temizlenmesi gereken evlerin temizliği çok daha detaylı bir süreci gerekli kılmaktadır.

Siz de boş ev temizliği hizmeti almak için Beylikdüzü civarında bir temizlik firması arıyorsanız işin uzmanı olan firmamıza güvenebilir bütçe dostu fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Beylikdüzü Boş Ev Temizliği Hizmeti Nereden Alınır?

Beylikdüzü boş ev temizliği hizmetleri için doğrudan temizlik konusunda uzun yıllardır hizmet sunan Beylikdüzü Ev Temizlik Şirketi firmamıza güvenebilirsiniz.

Temizlik ihtiyaçlarınızın her birini özenle karşılamak üzere hizmet sunan deneyimli personellerimiz ve uzman temizlik ekiplerimiz ile yaşam alanlarınızı daha hijyenik ve daha sağlıklı hale getirmek sizin için çok daha kolay olacak.

Beylikdüzü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir