Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

Beylikdüzü Kurumsal Ofis Temizliği

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik hizmetleri alanların inşaat sonrasında ortaya çıkan korkunç kirinden kurtulmanın en kolay yoludur. İnşaat alanlarının ne kadar pis ve karmaşık olduğunu bilirsiniz. İnşaat sonrasında da alanlar aynı derecede pis ve kirli olur.

Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz ile alanlarınız için inşaat sonrası kirlerden kurtulmanız mümkün. Hızlı ve kolay bir şekilde hizmet randevusu oluşturarak inşaat sonrasında meydana gelen kirlerden kurtulun. Beylikdüzü lokasyonunda ihtiyaç duyduğunuz tüm temizlik hizmetleri için resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

İnşaat sonrası temizlik işlemleri detaylı ve uzmanlık gerektiren temizlik işlemleridir. Temizlik yapılırken içeriden dışarıya ve yukarıdan aşağıya doğru bir yön tercih edilir. Ancak temizliğin detaylandırılması öncesinde kaba kirlerden kurtulunması şarttır.

İnşaat sonrasında alanlar her zamankinden çok daha fazla kirlenir. İnşaatın toz ve kirleri duvarlardan tavanlara kadar evin her yerine siner. Bu gibi durumlarda adım adım ilerleyerek bir temizlik planına sadık kalmak gerekir.

İnşaat sonrası temizlik yapılacak alan için önce bir temizlik planı oluşturulur. İş bölümü yapılarak alanın temizlenmesinden önce alanda bulunan kaba ve çöp niteliği taşıyan materyaller alandan çıkarılır. Sonrasında ise asıl temizlik için kollar sıvanır. Adım adım inşaat sonrası temizlik;

  • Temizlenecek alanlar belirlenir.
  • Temizlik planı oluşturulur.
  • Temizlenecek alanlardaki kaba çöpler toplanarak alandan çıkarılır.
  • Temizlik yapılmaya en iç kısımdan dışarıya doğru başlanır.
  • Tuvalet ve banyolar balkonlardan hemen önce ancak temizliğin sonunda temizlenir.
  • Yukarıdan aşağıya doğru genel bir toz alma işlemi yapıldıktan sonra odalar detaylı olarak temizlenmeye başlanır.
  • Temizlik süresi boyunca balkonlara en son girilir.
  • Temizlik süpürme, toz alma ve yer silme adımları takip edilerek gerçekleştirilir.
  • Cam silme, dolapların silinmesi, tavanın tozunun alınması benzeri işlemler de temizliğe dahil edilir.
  • Temizlik tamamlandıktan sonra alan bir süre havalandırılır ve ardından kapatılarak teslim edilir.

İnşaat Sonrası Temizlik Neden Uzman Bir Firmadan Alınmalıdır?

İnşaat sonrası temizlik detaylı ve zor bir hizmet olduğundan mutlaka uzman bir firmadan alınmalıdır. İnşaat sonrasında alanların temizlenmesi için çok daha fazla emek harcamak gerekir. Sadece emek yönünden değil aynı zamanda hizmetin detaylanması yönünden de temizlik zorlaşır.

İnşaat sonrasında alanların inşaat pisliğine bulanması nedeni ile alanların dipli köşeli olarak günlük temizlikten çok daha detaylı bir şekilde temizlenmesi şart olur. Bu durumda da inşaat sonrası temizlik hizmetlerine başvurulmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik İhtiyaçlarınızda İşin Uzmanından Güvenilir Hizmet Almanın Avantajlarını Deneyimleyin!

İnşaat sonrası temizlik ihtiyaçlarınızda doğrudan işin uzmanı olan kurumsal firmamıza başvurun. Beylikdüzü Temizlik Şirketimiz kapsamında sunduğumuz tüm temizlik hizmetlerimizde özenle hareket ederiz.

Temizlik ekiplerimizde bulunan tüm personellerimiz alanında eğitimli ve uzman kimselerdir. İnşaat sonrasında temizlik yapmak ev tipi yöntemler ile tam bir eziyet olabilir. Bu gibi durumlarda uzman firmamızdan hizmet alarak hem zamanınızdan hem de emeğinizden tasarruf edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve hizmet randevusu oluşturmak için doğrudan iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Beylikdüzü

 

Bunu Paylaş !

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Randevu Al