Beylikdüzü Temizlik Şirketleri – Boş Ev Temizliği
Beylikdüzü Temizlik Şirketleri – Boş Ev Temizliği

Günümüz yoğunluğunda evimizi temizlemek, kısacası ince temizlik dediğimiz detaylı ev temizliği yapmak, hem zaman kaybı, hem de hayatın koşuşturması içerisinde üzerimize büyük bir yük olmaktadır. Temizlik özen isteyen, hijyen ve sağlık için önemli bir işlemdir. Üstelik çalışıyorsanız, detaylı bir temizlik demek, uzun bir vakit alması demektir. Beylikdüzü temizlik şirketi bu devrede imdadınıza yetişip, tadilat sonrası temizlik için en büyük ve vazgeçilmez yardımcınız olacaktır. Temizlik şirketleri ile çalışırken, çok dikkatli olmak kesinlikle çok önemlidir. Çünkü işi bilmeyen, pratik olmayan, sadece kendisine para kazandırsın diye, müşteri memnuniyetini hiçe sayıp, deneyimsiz, üstünkörü personellerle çalışan bir temizlik firmasıyla karşılaşmanız; İstanbul gibi bir şehirde olasılığı en yüksek düzeyde olan bir durum. Bu yüzden prensip sahibi bir temizlik şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, sizlere ekstra bir zahmet, iş bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan , herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz. Hizmet almak istediğinizde evinizi ve ofisinizi bir başkasına teslim etmenin kolay olmadığının bilincinde olan bir şirketiz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak ; İstanbul’da en çok talep edilen temizlik hizmetlerinden biri olan “Tadilat Sonrası Temizlik” için gerekli olan tüm araç ve gereçler şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. İnşaat artıkları tamamen temizlenip ardından son olarak ince temizlik dediğimiz detaylı temizlik işlemi uygulanmaktadır. Tadilat sonrası hizmetimiz sonrasında eşyalarınızı gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda toplu konut ve çoklu daireler için inşaat sonrası temizlik hizmetimiz de mevcuttur. Bu çalışmalar için yetkili sayıda deneyimli, güler yüzlü, güvenilir personellerimiz bünyemizde yer almaktadır.

Beylikdüzü TEMİZLİK ŞİRKETİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİYLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

İstanbul’un her ilçesine, her semtine ayrım yapmaksınız temizlik hizmetini sağlamaktayız. Aktif olarak yoğunlaştığımız bölgeler Şişli, Beyoğlu, Beylikdüzü, Florya,Avcılar, Büyükçekmece ilçeleridir.

Neden Beylikdüzü Temizlik Şirketi Doğru Seçenektir?

  • Tecrübe konusunda uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi mevcuttur.
  • İstanbul’un her noktasına ayrım yapmaksızın hizmet sağlıyoruz.
  • Gerekli olan tüm malzemeler ve makineler tarafımızca sağlamaktayız.
  • % 100 müşteri memnuniyetini tek hedef olara seçtik
  • En makul fiyatlarla hizmet sağlamaktayız.
  • Hizmetimizi kısa sürede geciktirmeden tamamlamaktayız.
  • 7/24 müşteri desteği garantisi vermekteyiz.
  • Aktif müşteri memnuniyeti sistemimiz sayesinde danışma merkezimizden aktif müşteri referanslarımızı vermekteyiz.
  • Diğer temizlik şirketlerine göre, hizmet bölgelerimiz %86 daha fazladır.

Müşteri memnuniyetiyle bu zamana kadar gelmiş olan Beylikdüzü Temizlik Şirketi senelerin vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile % 100 müşteri memnuniyet garantisi ile kurumsal ve bireysel olarak hizmet sağlamaktayız.

Müşterilerimizin çoğu diğer temizlik şirketlerinden aldıkları hizmet karşılığında şikayetlerle bizlere gelmektedirler. Bizler müşteri memnuniyetini kazancımızdan önce tutmaktayız. Biliriz ki hizmetimizden memnun kalan bir müşteri, kazancımızdan daha önemlidir. Adımızı ileriye taşıyacak olan sizlersiniz.

En önemli referansımız müşterilerimizin yorumlarıdır. Güvenlik konusunda aklınız evinizde kalmasın!  Lütfen bize ulaşın bölümünden yararlanarak düşünce, görüş ve önerilerinizi bize bildiriniz. İstediğiniz zaman arayıp, uygun fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir