Beylikdüzü Temizlik Şirketleri Hakkında

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri Hakkında

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri Hakkında

Beylikdüzü Ev Temizliği Şirketleri Hakkında

İstanbulun büyük ilçeleri arasında yeralan Beylikdüzü 2011 ve sonrasında hızla bir nüfus artışı yaşamıştır.
Beylikdüzünde’ki bu gelişmeler sonrası hizmet sektörü’nün bu ilçede yoğunlaşmasına sebep olmuştur.
Sektörlerden bir tanesi ise, ev temizliği hizmeti gibi bir talep olanağı olmuştur.

White Home Beylikdüzü Ev Temizlik Şirketi olarak ; Beylikdüzü ve yakın mahallelerinde profesyonel temizlik hizmeti veren kurumsal hizmet firması olarak ilerlemekteyiz.

White home temizlik olarak ; temizlik hizmeti taleplerini kategori haline getirerek geliştirdik.

Beylikdüzü Ev Temizliği Sıralaması;

* Beylikdüzü Eşyalı Ev Temizliği ; Genel olarak en çok talep edilen temizlik kategorisidir.
Müşterilerimizin yaşıyor olduğu evlerini belirli bir zaman diliminde temizletmek istediğinde bizlere başvurmaktadır.

* Beylikdüzü Boş Ev Temizliği; Müşterilerimiz kiralamış ya da satın almış olduğu evlerine yeni taşınmak istediklerinde eğer ki taşınmak istediği evi daha önceden bir kiracı duruyor ise bu durumda boş ev temizliği hizmet seçeneği devreye girmektedir.

* Beylikdüzü Ev Temizliği Cam Silme; Sadece cam temizliği hizmeti talepleri için sunmuş olduğumuz bir hizmet türüdür. Bu hizmet türünde sadece camların temizliği yapılmaktadır.

* Beylikdüzü inşaat Sonrası Ev Temizliği; Daha önce herhangi bir ailenin yaşamamış olduğu inşaat bitimi sonrası yaptırılmak istenen temizlik şekli olarak tanımlamaktayız.
Bu hizmet de kaba ve ince ev temizliği şeklinde ikili bir çalışma yapılmaktadır.

* Beylikdüzü Genel Ev Temizliği; Bu temizlik seçeneği eşyalı ev temizliği seçeneğimizin basite indirgenmiş halidir. Yani ev içerisinde belirli bölümlerin temizlenmesi için talep edilen bir çalışmadır.

* Beylikdüzü Detaylı Ev Temizliği; Eşyalı ev temizliği taleplerinde genel temizliğe göre daha detaylı olarak yapılması talebini oluşturulmuştur.
Bu temizlik seçeneğinde evde duvarlar dâhil olmak üzere ine temizlik çalışması yapılmaktadır. Genel olarak bu temizlik seçeneğinde çoklu personel desteği sağlanmaktadır.

* Beylikdüzü Evde Ütü Hizmeti; Tam olarak bir temizlik olarak kabul edilmese de beylikdüzü temizlik şirketleri tarafından sağlanan bir hizmettir. White home beylikdüzü temizlik şirketi olarak bu talepleri karşılamaktayız.

* Beylikdüzü Taşıma Öncesi Ev Temizliği; Boş ev ve inşaat sonrası ev temizliği seçeneklerinin bir arada olduğu bir hizmet seçeneğidir.
Taşınılacak olan evin durumuna göre bu iki seçenekten bir tanesi belirlenir ve ona göre çalışma yapılır.

* Beylikdüzü Boya Badana Sonrası Ev Temizliği; Bahar aylarında talep gören bir çalışma şeklidir.
Boya sonrası ustanın özellikle duvar dipleri, cam ve pimapenlerin ( pvc ) boya kalıntılarından arındırılması için talep edilmektedir.

* Beylikdüzü Yangın Sonrası Ev Temizliği; Yaşanmasını istemediğimiz bir durum olsa da evlerde yangın çıkabilmekte ve sonrasında kısmen veya daha geniş bir alana yayılmış is ve yanık eşya kalıntıları oluşmaktadır.

* Beylikdüzü Taşıma Sonrası Ev Temizliği; Bizlere özgün bir olgu olan bu çalışma da taşınmış olduğumuz evi temiz bırakmayı isteriz.
Bu nedenle genel bir temizlik çalışması yapılır. Kaba temizliğin biraz daha detaylandırılarak yapılmasıdır.

* Beylikdüzü Su Baskını Sonrası Ev Temizliği; Zemin katta olan evlerde yoğun yağmur sonrası oluşan su baskınları veya ev içerisinde tesisat sisteminde oluşan problemler nedeni ile oluşan su baskınlarında çözüm üretmekteyiz.

* Beylikdüzü Tadilat Sonrası Ev Temizliği; Ev içerisinde yapılan tadilatlar ( Balkon kapatma, Duvar kırma, ev dekorasyon çalışmaları ) sonrasında talep edilen detaylı temizlik çalışmasıdır.

* Beylikdüzü Görüldüğü gibi oldukça fazla kategori çalışması yaparak müşterilerimiz için seçeneklerimizin sayısını arttırdık. Amacımız müşterilerimizin taleplerine lokal çözümler üreterek bilinçli çalışmalar gerçekleştirmektir.

Bunu Paylaş !

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Hemen Randevu Al