Profesyonel Temizlik Hizmetiyle Tertemiz Mekanlar
Profesyonel Temizlik Hizmetiyle Tertemiz Mekanlar

Profesyonel Temizlik Hizmetiyle Tertemiz Mekanlar

White Home firması 1998 yılından beri profesyonel temizlik hizmeti veriyor. Bu hizmetler sayesinde mekanların tertemiz hale gelmesini sağlıyor. Ayrıca çalışan ve temizlikle zaman kaybetmek istemeyen insanların temizlik sorununun ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Mekanların temiz hale gelmesi sayesinde insanların mutlu ve temiz ortamda yaşamaları sebebiyle sağlıklı olmalarına yardımcı oluyor.

Firmanın Verdiği Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Temizlik konusunda deneyimli olan Beylikdüzü temizlik şirketi işini severek yapan bir ekipten oluşuyor. Bu sayede belirtilen adrese giden ekip elemanları istenilen temizliği büyük bir titizlikle yaparak müşterilerin memnun olmasına sağlıyor.

Deneyimli firmanın verdiği profesyonel temizlik hizmetleri ise şunlar oluyor;

 • Ev Temizliği
 • Villa Temizliği
 • Kafe restoran Temizliği
 • Dış cephe Temizliği
 • İnşaat Sonrası Temizlik
 • Fabrika Temizliği
 • Depo Temizliği
 • Hastane Temizliği
 • Okul Temizliği
 • Site Temizliği
 • Ofis Temizliği

Bu alanlarda yapılan temizlikte kaliteli ve sağlığa zararı olmayan deterjanlar ve temizleme ürünlerini kullanıyorlar. Böylelikle yapılan temizlik sonrasında insanlar mekanlara girerek vakit geçirmeye başlayabiliyorlar.

Haftanın 7 Günü Temizlik Hizmeti

Profesyonel temizlik firması insanların temiz ortamlarda yaşam sürmesi için haftanın 7 günü temizlik hizmeti sunuyor. Bu sayede evlerinin, işyerlerinin, okulların, hastanelerin veya diğer alanlarında temizlenmesini isteyenler istedikleri günde firmaya ulaşarak randevu alabiliyorlar. Böylelikle firma belirlenen gün ve saatte temizliğin yapılacağı adrese ekibini göndererek ortamın pırıl pırıl yapılmasını sağlıyor. Ortamın temizlenmesi için mekana gönderdikleri eleman sayısı ise mekanın büyüklüğüne ve kirlilik durumuna göre belirleniyor.

Profesyonel Hizmetlerle Tertemiz Evlerde Yaşam İmkanı

Ev temizliği ihtiyacı çalışan kişiler veya temizlik yapmakta zorlanan kişiler tarafından tercih ediliyor. Bu durumda hizmet belirli aralıklarla tekrar edebiliyor. Firma müşterilerinin ihtiyacına göre belirli aralıklarla ev temizliği hizmeti veriyor. Bu hizmet kapsamında evin süpürülmesi, yerlerin silinmesi, camların silinmesi, mutfağın temizlenmesi, banyo ve lavaboların temizliği gibi pek çok hizmet veriliyor.

Evlerdeki alanların temizlenmesini uygun deterjan ve temizleme ürünlerini kullanarak yapıyorlar. Böylelikle koltuk, döşeme, fayans veya evin diğer eşyalarının zarar görmeden temizlenmesini sağlıyorlar. Yaptıkları temizliği ise belirttikleri saatte bitirerek evi temiz halde sahiplerine bırakıyorlar. Böylelikle insanlar evleri için aldıkları profesyonel hizmetlerle tertemiz evlerinde yaşayabiliyorlar.

Sağlıklı Çalışma Ortamları İçin Ofis Temizliği

White Home firmasının hizmetleri arasında ofis temizliği de yer alıyor. Firma sağlıklı çalışma ortamları için ofislerin kapsamlı bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Bu sayede ofis çalışanları ve sahipleri rahatsız olmayacakları bir ortamda verimli çalışıyorlar. Firma ekipleri ofislerin temizliğinde anti bakteriyel özelliklere sahip temizleme ürünlerini kullanıyorlar. Bu sayede yapılan temizlik sonunda ofisler tertemiz oluyor ve insanlar mikropların çokça bulunduğu ortamda çalışmaktan kurtuluyorlar.

Ofis ortamları bilgisayar, iş anlaşması ve önemli dosyaların fazlaca bulunduğu yerler arasında yer alıyor. Bu sebeple firma personelleri ofislerin temizliğini büyük bir titizlikle ve ofis eşyalarına zarar vermeden yapıyorlar. Böylelikle temizlik sırasında dosya kaybolması veya zarar görmesi gibi durumları yaşamıyorlar. Ayrıca ofislerde bulunan elektronik cihazların temizliğinde uygun ürünleri kullanarak onların temizlikten dolayı bozulmamalarını sağlıyorlar.

Firmanın Hizmet Bölgeleri Ve Talep Ettiği Fiyatlar

Sektörde 22 yıllık bir deneyimi bulunan firma İstanbul’un çeşitli bölgelerinde haftanın 7 gününde de hizmet veriyor. Firmanın hizmet bölgeleri arasında Bahçeşehir, Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Hadımköy, Büyükçekmece, Başakşehir ve Mimaroba yer alıyor. Firma bu adreslere temizlik türüne bağlı olarak gerekli sayıda personelini göndererek temizliğin kapsamlı bir şekilde yapılmasını sağlıyor.

Firmanın ev, ofis, hastane, okul veya diğer alanlar için verdiği temizleme hizmetleri için talep ettiği fiyatlar ise piyasaya göre uygun olan fiyatlar oluyor. Böylelikle insanların profesyonel hizmet almalarına yardımcı oluyor. Fiyatların belirlenmesinde temizliğin türü, temizlenecek mekan ve gönderilecek eleman sayısı etkili oluyor. Bu nedenle hizmet almayı düşünen kişilerin hangi mekanlarının temizleneceğini ve mekanın tahmini büyüklüğüne belirterek fiyat bilgisi almaları gerekiyor. Böylelikle firma istenilen günde elemanlarını göndererek evlerin veya diğer mekanların temizlenmesini sağlıyor. Facebook Adresimiz: Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir