Villa Temizliği

Villa Temizliği

Villa Temizliği

Beylikdüzü Villa Temizliği ; hizmeti alanın genişliği veya eşya durumuna göre farklı şekillerde yapılmaktadır. Temizlik işinin hızlı bitmesi ve memnuniyet için en az iki temizlik personeli görevlendirilmektedir.

Standart ev temizliği ile karşılaştırmak doğru bir yaklaşım olmaz. Villalar kullanım alanlarının genişliği, eşyaların kalitesi gibi sebeplerden, daha zahmetli ve aynı zamanda detaylı temizlik hizmeti gerektirir.

White Home Beylikdüzü Temizlik Şirketleri olarak ; 15 yıllık kurumsal tecrübesi ile bu konuda tam da aradığınız temizlik hizmetini sağlayabilir.

Temizlik işini severek yapıyor olmamız ve sonucunda her zaman mutlu müşteriler kazanabilmekteyiz.

Villa Temizliği Nasıl Yapılmaktadır ?

Villa temizlik personeli arıyorsanız size önerimiz sürekli çalışabileceğiniz ve kurumsal bir firma ile anlaşma yapmanız olacaktır. Kullanım şekli ve yapısal boyutları nedeniyle rutin temizleme işlemleri yaptırmanız hem sizin temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamanızı sağlayacak hem de maliyetleri düşürecektir.

Villa temizliği işlemleri daha önce de bahsettiğimiz gibi en az iki en çok 4 eleman tarafından endüstriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılmaktadır.

Sizin ya da yardımcınızın yönlendirilmesi doğrultusunda detaylı olarak temizlik işlemleri sizin istediğiniz sıralamada yapılmaktadır.

Villanız için havuz temizliği ya da koltuk, halı yıkama gibi hizmetler de almak isterseniz lütfen önceden bildiriniz. Çünkü havuz temizleme hizmeti ve detaylı halı, koltuk yıkama hizmeti farklı elemanlar tarafından yapılmaktadır. Aynı gün içerisinde talep etmeniz halinde ekip ve ekipmanlar buna göre hazırlanarak tederikli bir şekilde yollanacaktır.

Villa Temizlik Fiyatları

2019 yılına özel villa temizlik fiyatları hakkında detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

 

Bunu Paylaş !

Yorumlar

Yoruma Kapalı.

Call Now ButtonHemen Randevu Al