Neden Biz?

White Home Temizlik Hizmetlerinin Farkı Nedir?

1998 yılından bu zamana kadar kurumsal yolunda hızla ilerleyen temizlik firmalarından biriyiz. Amacımız müşterilerimize zaman ve iş yükünü minimum hale getirmek için buradayız. Başarılarımızın en büyük katkısı müşterilerimizdir.

T

emizlik; heryerin ve nefes aldığımız bütün ortamların (yaşama) ana kaynağıdır. Temizlik insan sağlığını etkileyen en önemli faktördür. Bulunduğumuz ortam temiz bir hava sahası ise orada mutluluk duyarız.

Temizlik, tertip, düzen insanın yaşam şartlarını büyük ölçüde etkiler. Ofis veya çalışma sahalarımız temiz bir ortam içerisinde olur ise psikolojik olarak huzurlu oluruz ve daha çok verim sağlarız.

Unutmamalıdır ki temiz olmayan ortamlar, sağlığımızı ister istemez tehdit etmektedir. Temiz hava sahası içerisinde olan her canlı orada güven ve mutluluk içerisinde olur.

Uzman ekibimizin sayesinde ; mobilyalarınız, döşemeleriniz, cephe ve tüm detaylar için titiz çalışma sunmaktayız. Hiçbir yere ya da mobilyalara zarar vermeden temizlik hizmetini tamamlıyoruz.

Sterilizasyon çalışması da sağlamamız ile birlikte, yaşam alanlarınızı en iyi şekilde kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Temizlik için belirlenen optimum süre içerisinde hizmetimizi tamamlar ve sizlere ortamınızı tertemiz hali ile teslim etmekteyiz.

Haftanın 7 günü çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz zamanda profesyonel temizlik ekibimiz ile hizmet vermeye hazırız. Dilerseniz düğün, nişan, sünnet, parti v.b gibi mutlu günlerinizde opsiyonel zamanlamalar yapabiliriz.

White home beylikdüzü ev temizlik şirketi olarak bunları biliyor ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda eksiksiz yerine getiriyoruz. Ekonomik ve profesyonel koşullarla müşterilerimize hizmet edinmeyi amaç edindik.

White home temizlik farkı
shadow

Hizmet Politikamız

Müşteri Memnuniyeti

İş sorumluluğu

Bütceye Uygun

Titiz ve Dikkatli Hizmet

Zamanında Hizmet

Kurumsal Hizmet

Müşteri Hizmetleri

White home beylikdüzü ev temizlik şirketleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Haftanın 7 günü, müşteri temsilcilerimiz sizler için hep burada olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

shadow
Call Now ButtonHemen Randevu Al