İnşaat Sonrası Temizlik

White Home Beylikdüzü Temizlik Hizmetinden Faydalanın !

W

hite home beylikdüzü ev temizlik şirketi olarak temizlik şirketleri sektöründe güvenilir ve titizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin evlerine ve işyerlerinize temizlik hizmeti sunuyoruz.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik hizmetimiz ile işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzca titiz ve itina ile temizlenir. Ayrıca Taşınma öncesi temizlik sunarak sizlerin yorulmadan ve güvenle ev ve işyerlerinize taşınma olanağı sunuyoruz.

Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile çocuklarınız evin her köşesinde dolaşabilme huzuruna kavuşacaksınız. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

inşaat temizliği yapılan hizmet : çöp kalıntı temizliği, pencere doğrama kalıntı temizliği, cam iç dış temizliği, panjur temizliği, seramik fayans temizliği, kapı demizliği, priz ve anahtar temizliği, petek kombi temizliği, süpürgelik temizliği, ankastre temizliği, mutfak dolabı temizliği, duvar saten boya temzliği, yağlı boya temizliği, tuvalet ve lavabo temizliği, duşakabin küvet ve havalandırma temizlik hizmetlerini white home beylikdüzü temizlik şirketleri bünyesinde olan mevcut deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

inşaat temizliği
shadow

Müşteri Hizmetleri

Uzman ekibimizin farknı sizde yaşayın ! | white home beylikdüzü temizlik şirketleri hakkında detaylı bilgi alabilir veya destek alabilirsiniz. Haftanın 7 günü, müşteri temsilcilerimiz sizler için hep burada olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

shadow
Call Now ButtonHemen Randevu Al