Dış Cephe Temizliği

White Home Beylikdüzü Temizlik Hizmetinden Faydalanın !

B

üyük plaza ve residence gibi ; dış cephe temizligi farklı koruma meteryallerine göre uygulamalarda değişiyor. Alicobond, paslanmaz, pvc, alüminyum kompozit, metal,ctp levhalar, paksiding, mermer, mozaik, granit, kompakt laminat levhalar, ve cam giydirme gibi çok çeşitli giydirme sistemlerine karşılık bunlara uygun temizleme ve koruma sistemleri mevcuttur.

(1) Zemin Tespiti, (2) Uygulama Programı, (3) personel ve kimyasal seçimi, (4) kullanılacak aracın seçimi

Uygulanacak zeminin yüksekliği ve şekline göre kullanılacak vinç seçilir bu sepetli vinçte olabilir yada çatıya sabitlenmiş motorlu ve manüel kullanılan 3 metrelik sepetler kurulup bina parsellere bölünüp yukarıdan aşağı olmak üzere temizliği zemine göre hazırlanan kimyasalarla temizlenir gerekli zeminlerde koruma ve parlatıcılar kullanılır. Profesyonel ekipler tarafından yapılan bu işlemler tüm güvenlik tedbirleri alınarak ve tüm personel sgk konunlarına göre sigortalıdırlar. White home beylikdüzü temizlik şirketleri bünyesinde olan mevcut deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

Dış Cephe Temizliği
shadow

Müşteri Hizmetleri

Uzman ekibimizin farknı sizde yaşayın ! | white home beylikdüzü temizlik şirketleri hakkında detaylı bilgi alabilir veya destek alabilirsiniz. Haftanın 7 günü, müşteri temsilcilerimiz sizler için hep burada olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

shadow
Call Now ButtonHemen Randevu Al